O nas


Zapraszamy dzieci od 1 roku życia do 3 lat.

Edukacja obejmuje autorski program edukacyjno-dydaktyczny  dostosowany do możliwości Maluszków, ich zainteresowań i etapu rozwoju.

Oprócz tego odbywają się zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, plastyki, gimnastyki i bajkoterapii.

Grupy obowiązuje podział ze względu na wiek dzieci. Ilość opiekujących się dziećmi pań jest zależna od ilości dzieci w grupie.

Staramy się oferować naszym podopiecznym więcej, niż tylko tradycyjną opiekę. To nieprawda, że małe dzieci nie uczą się, że nie rozumieją - wręcz przeciwnie - do 3 roku życia mózg człowieka kształtuje się najintensywniej, a to, czego dziecko nauczy się do tego czasu, co pozna, co usłyszy - to właśnie zaprocentuje w przyszłości, stanie się podstawą dalszego rozwoju. Dlatego dzieci z naszych grup żłobkowych uczestniczą w zajęciach dodatkowych, odwiedzają je różnego rodzaju goście i specjaliści, np. pan weterynarz ze zwierzętami czy teatrzyki.

Wiele się dzieje: dziewczynki i chłopcy rysują, malują, wyklejają, słuchają piosenek i bajek. Uczą się też codziennych, niezbędnych czynności, jak: mycia zębów, higieny osobistej i samoobsługi. Panie uczą również samodzielności i poszanowania praw innych, a wszystko w przyjaznej dzieciom atmosferze i w oparciu o specjalny program edukacyjno-wychowawczy.


Specjalnie dla Najmłodszych stworzyliśmy dostosowany do ich wieku i poziomu rozwoju plac zabaw, by nie było zagrożenia upadkiem z wysokości. Mogą się tam bezpiecznie bawić pod czujnym okiem wychowawczyń.


Podobnie zabawki i wszystkie sprzęty zostały tak pomyślane, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo małym dzieciom.